KONST / Litografier / Färglitografi 9412217
nr 941 2217
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 24/200, signerad, motivet: 37x45
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:41:54
100 kr
150 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin